Päronformad, rotfaner, valnöt mm, bronsbeslag, snedklaff med bakomliggande lådinedning, 3 utdragslådor, bruksslitage, fanerskador, 105 x 50, höjd 105 cm
11 000 SEK | 2020-04-27 19:02 |
10 800 SEK | 2020-04-27 19:02 |
10 000 SEK | 2020-04-27 19:01 |
6 800 SEK | 2020-04-27 19:00 |
6 200 SEK | 2020-04-27 18:55 |
4 700 SEK | 2020-04-27 18:58 |
2 800 SEK | 2020-04-18 22:18 |
400 SEK | 2020-04-16 20:52 |
300 SEK | 2020-03-28 12:45 |
100 SEK | Startpris |