4 + 2 st karmstolar, Europa, 1800-talets första hälft, bruksslitage
3 300 SEK | 2020-04-27 19:00 |
3 200 SEK | 2020-04-25 11:14 |
3 000 SEK | 2020-04-25 11:08 |
125 SEK | 2020-04-13 00:12 |
100 SEK | Startpris |