Frankrike 1900-talets mitt, gjutsignerad, diam. 20 cm, höjd 15,5 cm, inga anmärkningar
900 SEK | 2020-05-04 19:00 |
850 SEK | 2020-04-28 22:38 |
800 SEK | 2020-04-15 22:05 |
750 SEK | 2020-04-22 19:43 |
350 SEK | 2020-04-21 20:32 |
250 SEK | 2020-04-18 14:01 |
100 SEK | 2020-04-11 05:03 |
100 SEK | Startpris |