Omkring 1960-tal, valnöt, 3 utdragslådor, smärre bruksslitage, 150 x 45, höjd 45 cm
1 000 SEK | 2020-05-04 19:09 |
950 SEK | 2020-05-04 19:09 |
900 SEK | 2020-05-04 18:51 |
500 SEK | 2020-04-30 10:55 |
300 SEK | 2020-04-27 20:49 |
100 SEK | Startpris |