Omkring sekelskifte 18/1900-tal, mahogny, 3 utdragslådor, 60 x 39, höjd 74 cm, fanerskada
700 SEK | 2020-05-03 19:52 |
650 SEK | 2020-05-04 18:47 |
550 SEK | 2020-05-04 13:20 |
300 SEK | 2020-04-28 19:26 |
250 SEK | 2020-04-19 09:24 |
200 SEK | 2020-04-26 13:08 |
100 SEK | 2020-04-13 21:39 |
100 SEK | Startpris |