Nyare tillverkning, uppfodrad med 2 olika textiler (skador förekommer). smärre bruksslitage. 4 sektioner á 39 x 113 cm.
700 SEK | 2020-04-12 19:03 |
650 SEK | 2020-05-04 19:10 |
450 SEK | 2020-05-04 18:37 |
100 SEK | Startpris |