1800-talets slut, höjd till brännrör 63 cm, kupan med obetydligt nagg, för övrigt fint skick, fungerar.
800 SEK | 2020-05-04 19:12 |
750 SEK | 2020-05-02 13:14 |
650 SEK | 2020-05-04 19:12 |
450 SEK | 2020-05-04 19:12 |
175 SEK | 2020-05-01 14:43 |
150 SEK | 2020-04-28 11:18 |
100 SEK | Startpris |