1900-talets andra hälft, mahogny, skiva i marmor, smärre bruksslitage, 67 x 42 cm, höjd 68 cm
1 500 SEK | 2020-05-03 09:08 |
1 500 SEK | 2020-05-03 10:01 |
500 SEK | 2020-04-24 11:32 |
300 SEK | 2020-04-19 09:22 |
300 SEK | 2020-04-21 15:55 |
200 SEK | 2020-04-14 12:42 |
125 SEK | 2020-04-13 21:50 |
100 SEK | 2020-04-13 12:02 |
100 SEK | Startpris |