Bord med 8 st stolar (några rangliga), 1900-talets mitt, bonad björk, smärre bruksslitage, 150 x 118 cm, höjd 72 cm, 2 st ilägg 'a 29-34 cm.
1 600 SEK | 2020-05-18 18:53 |
1 500 SEK | 2020-05-18 18:31 |
1 300 SEK | 2020-05-17 07:42 |
1 200 SEK | 2020-05-15 14:58 |
100 SEK | Startpris |