Ett par, 1900-talets första hälft, smärre bruksslitage, höjd 40 cm
550 SEK | 2020-05-18 19:04 |
500 SEK | 2020-05-18 19:04 |
400 SEK | 2020-05-18 19:04 |
350 SEK | 2020-05-17 19:42 |
350 SEK | 2020-05-18 14:55 |
250 SEK | 2020-05-12 01:11 |
200 SEK | 2020-05-11 13:45 |
175 SEK | 2020-05-08 23:25 |
150 SEK | 2020-05-01 10:21 |
100 SEK | Startpris |