1900-talets första hälft, ek, 2 st jalusidörrar med bakomliggande fackinredning, bruksslitage, nyckel finns, 95 x 44 cm, höjd 183 cm
5 800 SEK | 2020-05-18 18:57 |
5 600 SEK | 2020-05-18 18:59 |
4 000 SEK | 2020-05-07 03:37 |
4 000 SEK | 2020-05-07 08:25 |
750 SEK | 2020-05-02 16:49 |
500 SEK | 2020-05-02 16:55 |
400 SEK | 2020-05-02 07:38 |
125 SEK | 2020-05-01 17:43 |
100 SEK | Startpris |