1800-talets slut, bemålad plåt med asiatiskt motiv, bruksslitage, längd 66 cm
1 300 SEK | 2020-05-10 18:51 |
1 300 SEK | 2020-05-10 20:19 |
200 SEK | 2020-05-08 21:35 |
100 SEK | Startpris |