1800-talets slut, valnöt, smärre bruksslitage, 90 x 60, höjd 75/107 cm, saknar nyckel.
900 SEK | 2020-05-13 11:18 |
850 SEK | 2020-05-13 10:20 |
600 SEK | 2020-05-06 23:35 |
250 SEK | 2020-05-03 19:30 |
100 SEK | Startpris |