1900-tal, valnöt samt marmor, 203 x 45 cm, höjd 130, smärre bruksslitage
1 300 SEK | 2020-05-18 18:54 |
1 200 SEK | 2020-05-18 19:07 |
900 SEK | 2020-05-18 19:06 |
800 SEK | 2020-05-18 18:31 |
500 SEK | 2020-05-17 21:07 |
100 SEK | Startpris |