1900-talets andra hälft, 204 x 132 cm, obetydligt slitage
1 900 SEK | 2020-05-18 19:00 |
1 800 SEK | 2020-05-18 18:38 |
1 300 SEK | 2020-05-15 14:57 |
850 SEK | 2020-05-12 10:56 |
550 SEK | 2020-05-06 22:53 |
500 SEK | 2020-05-03 20:47 |
500 SEK | 2020-05-06 08:28 |
300 SEK | 2020-05-01 19:10 |
100 SEK | 2020-05-01 17:13 |
100 SEK | Startpris |