1900-talets mitt, hörnmodell, bonad björk, smärre bruksslitage, 125 x 125 cm, djupaste djup 58 cm, höjd 84 cm
300 SEK | 2020-05-18 19:09 |
250 SEK | 2020-05-18 18:31 |
250 SEK | 2020-05-18 19:09 |
100 SEK | Startpris |