1900-tal, förgyllda paneler med utskuren dekor, bruksslitage, 119 x 49, höjd 139 cm
1 500 SEK | 2020-05-25 11:35 |
1 400 SEK | 2020-05-25 19:03 |
1 000 SEK | 2020-05-25 12:16 |
700 SEK | 2020-05-24 12:44 |
550 SEK | 2020-05-18 19:49 |
500 SEK | 2020-05-18 12:16 |
100 SEK | 2020-05-13 21:48 |
100 SEK | Startpris |