1900-talets mitt, 3 utdragslådor, smärre bruksslitage, senare bemålning, 56 x 38 cm, höjd 76 cm
200 SEK | 2020-05-25 19:08 |
175 SEK | 2020-05-25 18:57 |
150 SEK | 2020-05-22 10:21 |
150 SEK | 2020-05-23 23:43 |
100 SEK | Startpris |