Svartlackerad samt förgyllt trä, omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, 64 x 70 cm, djup 17 cm
800 SEK | 2020-05-25 17:23 |
750 SEK | 2020-05-25 18:41 |
600 SEK | 2020-05-25 18:40 |
300 SEK | 2020-05-23 14:55 |
175 SEK | 2020-05-22 09:51 |
100 SEK | Startpris |