Formgiven 1962, signerad "JJ", ngt slitage, smärre smutsfläckar, 298 x 125 cm
3 600 SEK | 2020-05-25 19:01 |
3 500 SEK | 2020-05-25 19:01 |
2 100 SEK | 2020-05-22 11:45 |
1 700 SEK | 2020-05-18 21:54 |
350 SEK | 2020-05-12 16:22 |
100 SEK | 2020-05-11 22:58 |
100 SEK | Startpris |