1900-talets mitt, fasettslipat spegelglas, 67 x 69 cm, obetydligt slitage
1 000 SEK | 2020-05-25 19:02 |
600 SEK | 2020-05-18 22:17 |
175 SEK | 2020-05-22 11:58 |
125 SEK | 2020-05-17 11:25 |
100 SEK | Startpris |