Valnöt, samt rotfaner. 4 utdragslådor, bruksslitage, 103 x 51 cm, höjd 88 cm.
700 SEK | 2020-08-02 20:01 |
650 SEK | 2020-08-03 19:03 |
550 SEK | 2020-08-01 20:35 |
250 SEK | 2020-08-02 11:09 |
150 SEK | 2020-07-28 07:21 |
100 SEK | Startpris |