Omkring sekelskifte 18/1900-tal, sprickor, missfärgningar och krackeleringar förekommer, höjd 90 cm.
1 100 SEK | 2020-07-06 15:23 |
1 000 SEK | 2020-08-03 19:10 |
300 SEK | 2020-08-01 10:57 |
200 SEK | 2020-07-08 00:44 |
100 SEK | 2020-07-01 17:14 |
100 SEK | Startpris |