Karl Andersson & söner, ek, etikettmärkt, omkring 1960-tal, ek, 3 delar, bruksslitage, fläckig skiva, 120 x 70, 2 slag 'a 57, 2 halvmånebord 120 x 64, höjd 71 cm, totallängd 313 cm
9 600 SEK | 2020-08-10 18:58 |
9 400 SEK | 2020-08-10 19:00 |
9 000 SEK | 2020-08-10 19:00 |
8 600 SEK | 2020-08-10 19:00 |
7 400 SEK | 2020-08-10 17:15 |
6 000 SEK | 2020-08-04 23:39 |
3 400 SEK | 2020-08-05 07:44 |
1 700 SEK | 2020-08-05 06:33 |
1 500 SEK | 2020-07-13 10:38 |
1 300 SEK | 2020-08-03 18:15 |
900 SEK | 2020-07-22 21:58 |
100 SEK | Startpris |