Fågel, signerad O.Toikka, Nuutajärvi. Smärre bruksslitage, längd 23 cm.
1 600 SEK | 2020-08-10 09:26 |
1 500 SEK | 2020-08-10 18:03 |
1 100 SEK | 2020-07-28 18:25 |
800 SEK | 2020-08-02 22:16 |
200 SEK | 2020-07-11 19:43 |
125 SEK | 2020-07-22 14:41 |
100 SEK | Startpris |