1800-talets slut, mahogny med intarsiadekor, 123 x 60 cm, höjd 217 cm, smärre bruksslitage
1 600 SEK | 2020-08-10 19:07 |
1 300 SEK | 2020-08-10 17:40 |
1 200 SEK | 2020-08-10 16:34 |
1 000 SEK | 2020-08-10 10:28 |
150 SEK | 2020-07-25 20:22 |
100 SEK | 2020-07-13 07:15 |
100 SEK | Startpris |