1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, senare amatörmässig bemålning, längd 119 cm
1 600 SEK | 2020-08-06 13:17 |
1 500 SEK | 2020-08-05 08:30 |
1 500 SEK | 2020-08-05 20:54 |
1 200 SEK | 2020-08-05 11:59 |
600 SEK | 2020-07-09 20:11 |
100 SEK | Startpris |