För Tingströms, Bra Bohag, 1960-tal. Teak, smärre bruksslitage, brännmärkt, 100 x 66 cm, höjd 50 cm.
900 SEK | 2020-08-10 17:52 |
850 SEK | 2020-08-07 22:06 |
400 SEK | 2020-08-10 10:27 |
200 SEK | 2020-08-09 10:27 |
125 SEK | 2020-07-26 21:53 |
100 SEK | Startpris |