1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, 108 x 43 cm, höjd 189 cm.
1 000 SEK | 2020-08-10 18:42 |
950 SEK | 2020-08-10 19:09 |
125 SEK | 2020-08-04 05:59 |
100 SEK | 2020-07-24 08:42 |
100 SEK | Startpris |