1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, 131 x 57 cm.
450 SEK | 2020-08-10 19:10 |
400 SEK | 2020-08-10 18:57 |
350 SEK | 2020-08-04 21:01 |
150 SEK | 2020-08-05 17:17 |
100 SEK | 2020-08-04 06:00 |
100 SEK | Startpris |