1900-talets andra hälft, med skuren dekor, bruksslitage, 87 x 41 cm, höjd 137 cm.
1 400 SEK | 2020-08-10 11:50 |
1 300 SEK | 2020-08-10 19:13 |
100 SEK | 2020-08-05 01:34 |
100 SEK | Startpris |