Signerad, daterad -78, samt numrerad (11/260). Bildmått 55 x 39 cm.
800 SEK | 2020-08-10 08:29 |
750 SEK | 2020-08-10 19:01 |
650 SEK | 2020-08-06 14:13 |
550 SEK | 2020-08-04 23:12 |
400 SEK | 2020-07-31 07:01 |
300 SEK | 2020-07-30 23:58 |
200 SEK | 2020-07-10 21:27 |
100 SEK | Startpris |