1900-talets andra hälft, diam. bord 110 cm, höjd 75 cm, 2 ilägg 'a 50 cm, smärre bruksslitage
850 SEK | 2020-08-10 17:28 |
800 SEK | 2020-08-17 19:04 |
700 SEK | 2020-08-13 21:32 |
150 SEK | 2020-08-12 20:58 |
100 SEK | Startpris |