4 st, emaljarbete, skador och lagningar, höjd 8 - 15 cm.
1 900 SEK | 2020-08-17 19:15 |
1 800 SEK | 2020-08-17 19:15 |
1 400 SEK | 2020-08-17 19:15 |
1 100 SEK | 2020-08-17 19:14 |
750 SEK | 2020-08-17 19:14 |
350 SEK | 2020-08-17 19:14 |
100 SEK | 2020-08-08 11:11 |
100 SEK | Startpris |