Ett par, balusterformade, omkring sekelskifte 17/1800-tal, höjd 38 cm, en med lagning.
6 200 SEK | 2020-08-17 19:01 |
5 800 SEK | 2020-08-17 19:01 |
2 600 SEK | 2020-08-14 23:45 |
2 500 SEK | 2020-08-05 17:50 |
1 600 SEK | 2020-08-11 11:46 |
450 SEK | 2020-08-08 12:38 |
350 SEK | 2020-08-08 11:09 |
250 SEK | 2020-08-04 01:49 |
175 SEK | 2020-07-29 19:07 |
125 SEK | 2020-07-27 20:52 |
100 SEK | Startpris |