2 st, överfång, 1800-talets mitt. Den vita med lagning, höjd ca 13 cm.
650 SEK | 2020-08-17 19:16 |
600 SEK | 2020-08-17 19:16 |
500 SEK | 2020-08-17 18:25 |
450 SEK | 2020-08-17 16:09 |
250 SEK | 2020-08-17 15:57 |
125 SEK | 2020-08-08 11:11 |
100 SEK | Startpris |