1900-talets andra hälft, bord med 4 st stolar, valnöt, smärre bruksslitage, 155 x 101 cm, höjd 75 cm, 3 ilägg 'a 58 cm.
3 900 SEK | 2020-08-17 17:44 |
3 800 SEK | 2020-08-17 19:00 |
3 600 SEK | 2020-08-17 18:20 |
1 700 SEK | 2020-08-17 07:50 |
1 100 SEK | 2020-08-16 20:00 |
350 SEK | 2020-08-15 10:32 |
100 SEK | 2020-08-10 14:21 |
100 SEK | Startpris |