Rölakan, signerad "AB MMF", komponerad 1931, tillverkad efter 1940, 226 x 165 cm, smärre bruksslitage, saknar några fransar, något smutsig
27 500 SEK | 2020-08-24 19:02 |
27 000 SEK | 2020-08-24 19:02 |
22 500 SEK | 2020-08-24 19:01 |
17 200 SEK | 2020-08-21 06:32 |
15 800 SEK | 2020-08-10 12:05 |
13 200 SEK | 2020-08-10 23:26 |
1 000 SEK | 2020-08-10 22:03 |
100 SEK | Startpris |