1900-tal, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 75 cm
1 300 SEK | 2020-08-24 19:03 |
1 200 SEK | 2020-08-24 14:55 |
1 200 SEK | 2020-08-24 18:24 |
600 SEK | 2020-08-21 15:21 |
500 SEK | 2020-08-20 19:44 |
500 SEK | 2020-08-20 22:02 |
150 SEK | 2020-08-11 11:58 |
100 SEK | Startpris |