Dörrar med skuren dekor med blommor, bemålad av Liselotte Malmsten med pastellfärger, brännmärkt samt signerad, 54 x 35, höjd 177 cm, obetydligt slitage
20 500 SEK | 2020-08-24 19:04 |
20 000 SEK | 2020-08-24 19:04 |
19 800 SEK | 2020-08-10 13:35 |
13 200 SEK | 2020-08-13 14:59 |
100 SEK | Startpris |