Keramik, bruksslitage, något mindre nagg kan förekomma. Längd 45 cm, höjd 22 cm.
400 SEK | 2020-08-24 18:50 |
350 SEK | 2020-08-24 11:35 |
100 SEK | 2020-08-14 18:37 |
100 SEK | Startpris |