Figurkomposition, smärre bruksslitage, signerad AA. Höjd 14 cm.
700 SEK | 2020-08-24 19:05 |
650 SEK | 2020-08-23 21:58 |
600 SEK | 2020-08-24 11:33 |
450 SEK | 2020-08-15 13:45 |
200 SEK | 2020-08-21 15:54 |
100 SEK | Startpris |