Bruksslitage, hyllplan med märken och mindre skador.
550 SEK | 2020-08-24 19:07 |
500 SEK | 2020-08-24 19:07 |
300 SEK | 2020-08-13 10:51 |
150 SEK | 2020-08-24 18:29 |
100 SEK | Startpris |