1900-talets andra hälft, stomme i bemålat lövträ, obetydligt slitage, längd 130 cm
1 500 SEK | 2020-08-24 19:08 |
1 400 SEK | 2020-08-24 14:57 |
1 000 SEK | 2020-08-24 19:08 |
500 SEK | 2020-08-17 18:42 |
450 SEK | 2020-08-18 14:25 |
350 SEK | 2020-08-17 23:08 |
100 SEK | Startpris |