Bemålad bok med metallskena, signerad samt daterad december 1996, 40 x 9 cm
950 SEK | 2020-08-24 18:49 |
900 SEK | 2020-08-24 19:08 |
700 SEK | 2020-08-24 15:29 |
300 SEK | 2020-08-22 13:41 |
100 SEK | Startpris |