"Bärmattan, Docenten", gobelängteknik, ca 180 x 102 cm, signerad AB MMF BN, smärre bruksslitage, smuts
18 000 SEK | 2020-08-24 19:11 |
17 800 SEK | 2020-08-24 19:11 |
17 600 SEK | 2020-08-24 19:11 |
17 000 SEK | 2020-08-24 19:10 |
11 800 SEK | 2020-08-10 14:12 |
11 000 SEK | 2020-08-24 13:49 |
8 000 SEK | 2020-08-17 17:04 |
5 600 SEK | 2020-08-11 10:02 |
100 SEK | Startpris |