1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, fungerar, höjd exkl. kedja 55 cm
1 700 SEK | 2020-08-24 19:12 |
1 600 SEK | 2020-08-24 19:12 |
1 400 SEK | 2020-08-24 14:58 |
1 200 SEK | 2020-08-24 18:45 |
650 SEK | 2020-08-21 15:22 |
600 SEK | 2020-08-20 15:34 |
100 SEK | 2020-08-13 12:33 |
100 SEK | Startpris |