1900-talets första hälft, ek, ett dörrpar med glas och bakomliggande förvaring. Bruksslitage, mindre skada på ett ben. 89 x 50 cm, höjd 128 cm.
550 SEK | 2020-08-24 19:13 |
500 SEK | 2020-08-23 22:00 |
400 SEK | 2020-08-20 19:46 |
150 SEK | 2020-08-18 08:32 |
100 SEK | Startpris |