Hans Bergström, 1900-talets mitt. Med stomme i metall, delvis lackerad, arm samt fot i mässing (anlupen). Höj- samt sänkbar, ojordad elkontakt. Bruksslitage, skavmärken, samt anlupen mässing.
7 000 SEK | 2020-08-31 19:12 |
6 800 SEK | 2020-08-31 19:12 |
4 600 SEK | 2020-08-31 00:28 |
4 100 SEK | 2020-08-31 15:49 |
3 900 SEK | 2020-08-31 15:39 |
3 400 SEK | 2020-08-28 10:49 |
2 800 SEK | 2020-08-29 10:22 |
1 000 SEK | 2020-08-20 08:11 |
850 SEK | 2020-08-21 14:49 |
450 SEK | 2020-08-20 16:29 |
175 SEK | 2020-08-20 07:36 |
150 SEK | 2020-08-19 19:13 |
125 SEK | 2020-08-19 12:29 |
100 SEK | 2020-08-19 02:21 |
100 SEK | Startpris |