Från apoteket i Lerum, 1900-talets början, 20 st utdragslådor med nummerskyltar i emalj, 114 x 46 cm höjd 82 cm, skador
7 500 SEK | 2021-02-01 19:01 |
7 000 SEK | 2021-02-01 19:01 |
6 000 SEK | 2021-02-01 19:01 |
3 800 SEK | 2021-02-01 19:00 |
1 900 SEK | 2021-02-01 19:00 |
1 500 SEK | 2021-01-26 08:18 |
1 500 SEK | 2021-01-28 20:47 |
1 100 SEK | 2021-01-19 13:19 |
700 SEK | 2021-01-19 22:03 |
550 SEK | 2021-01-18 11:09 |
500 SEK | 2021-01-15 14:39 |
450 SEK | 2021-01-18 08:24 |
350 SEK | 2021-01-17 02:16 |
250 SEK | 2021-01-13 20:18 |
200 SEK | 2021-01-13 17:15 |
200 SEK | Startpris |